Sporthorses

Sporthorses (http://www.sporthorses.lv/sh/forum/index.php)
-   Citas tēmas - Other topics (http://www.sporthorses.lv/sh/forum/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Izglābsim zirgu! (http://www.sporthorses.lv/sh/forum/showthread.php?t=5025)

gilroy 13-10-2009 15:56

Cerams, ka nē - pagaidām šķiet, ka mistikai tomēr izdosies! Turiet rīt īkšķus.

juura 13-10-2009 16:21

Īsti ne pa teemu, bet atceros, ka senajaa 2000. gadā lasīju par zirgu patversmi, vai vēl kaut kas tāds eksistē, vai vēl ir kāds entuziasts kas ar kaut ko tādu nodarbojas?

mistika 13-10-2009 18:58

Zirgu patversme sen jau kā ir likvidēta un cik tā bija patversme,tur arī īstas skaidrības nebija. Bet kopš viņiem sanāca liela nelaime,kad naktī arābu ķevīte ar kumeļu uzskrēja mašinai un aizgāja bojā,viss tur pamazām beidzās ar to patversmi. Starpcitu arī slavenais Dancing PrinC nāca no turienes un iZgāja moku ceļus pēc tam,kamēr nonāca labu ļaužu rokās šovasar.Tā ka vienīgo labo samarieti es zinu gilory,kas vāc vecus,jaunus,slimus,šķibus,greizus un ar savu entuziasmu,līdzekļiem un labo sirdi zirgiem dod otro iespēju :good:

juura 13-10-2009 19:02

Thanks, jau sazinaajaamies :)

Greisa 13-10-2009 19:03

Laiks iet, cilvēks, kas tirgoja melno ķēvīti, nemainās. Iespējams, nemaz nav pārdota čigānam. Savulaik mani tāpat tiranizēja, ka pēc divām dienām par sarunāto cenu vairs negribēja pārdot, tjipa bija zviedri uzradušies, kas dod 2x vairāk, bija tie paši solījumi gaļā dot... Nevarēja braukt sarunātajā laikā pakaļ to pašu neeksistējošo zviedru dēļ. Tad "uzradās" pircēji no Krievijas... utt. Kad nu ne par ko nemaksāju to lielāko cenu, tad pārmetās uz pretējo dziesmu, cik ķēve laba, skaista, gudra, mierīga un labu izcelsmi un tik vesela. Pēc pusotras nedēļas tomēr pārdeva par to pašu cenu, kad jau visus nervus biju pazaudējusi, jo likteņa ironija, ka gribēju tiešī to zirgu - un vecene to labi juta.
Turies, Mistika, es tiešām ļoti šaubos par tiem čigāniem.

mistika 13-10-2009 19:17

Nu man jau arī liekas,ka īsti tīra tā lieta nav,jo zirgs bija sarunāts,bet pēkšņi pārdots. Tiesa ar čigānu sazvanījos,rīt ar vienu sievieti,kas ir juriste-brauksim to lietu nokārtot. Ja ķēve būs ņemama,tad pirksim,bet ja atkal kautko muhļīs,tad nafig visu to sviestu,jo lai arī cik man tas zirdziņš patiktu,tomēr visam ir savas robežas :kas: Es jau'saimniecei teicu,ja vajadzēja naudu,es tak būtu kādu divdesmitnieku uzmetusi vēl pa virsu,kāpēc tā bij jārīkojās :( Tagad arī ar papīriem nav īstas skaidrības,jo viņa man mēģināja iestāstīt ka čigānam jau nēesot novietnes-tjip kautkāda kreisā novietne parādīšoties,deklarāciju nav jēgas ņemt vērā,itkā kārtot ķēves papīrus pie viņas tāpat vajagot.... :kas:

Greisa 13-10-2009 19:35

Ķēve joprojām skaitās uz Ventspils īpašnieka vārda un novietnes, tā ka neko nekārtojiet ne ar čigāniem, ne pašu Ingu Shtekeli (cik var politkorekti noklusēt to vārdu), viņiem tā ķēve nemaz oficiāli nepieder.

wind 14-10-2009 02:57

Tad jau jārunā ar Ventspils īpašnieku un juridiski ar "īpašnieci" nemaz nevajag, lai zirgu savāktu :D

mistika 14-10-2009 06:49

Vai man kāds var konkrēti pateikt,kam tad īsti šis zirgs pieder.... Un kāpēc viņš bez deklarācijām ceļo pa Latviju? :help:

Fix 14-10-2009 08:20

Normāla ceļošanas kārtība ( bez deklarācijas) starp šitiem nenormālajiem čigānveidīgajiem pircējiem un pārpircējiem. :mad: Viņiem tā papīru būšana ir dziļi vienaldzīga un absolūti lieka.

Laika josla GMT +2. Pareizs laiks 20:06.